W czym możemy pomóc?

Kliknij, aby zadać pytanie
Jaki zestaw będzie dla mnie najlepszy?
Jaki zestaw będzie dla mnie najlepszy?

 

Jeśli zadajesz sobie pytanie Jaki właściwie zestaw powinienem kupić? to świetnie trafiłeś. 

W poniższym wpisie postaram się wyjaśnić różnice między zestawami e-PICK oraz na co powinieneś zwrócić uwagę podczas wyboru między mini. 

Gotowy? No to zaczynamy!

 

Na co powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze roweru? 

 Wielkość koła - zwykle, podaje ją producent opony. Z kilku oznaczeń na ogumieniu dowiesz się między innymi czy Twój rower wyposażony jest w koła o średnicy 26" lub większej. Jeśli jednak posiadasz rower na mniejszych kołach to nic straconego - skontaktuj się z nami, poszukamy rozwiązania dla Ciebie.

 Standard montażu piast - większość starszych i nowych rowerów posiada piasty w standardzie 9mm, które również są standardem w e-Pick. Jeśli Twój rower wyposażony jest w inny standard proponujemy zestaw centralny e-Pick 800W

 Rodzaj przerzutki tylnej - najpopularniejszym rozwiązaniem stosowanym w rowerach jest przerzutka zewnętrzna, którą można rozpoznać na pierwszy rzut oka. W takich rowerach zestaw e-Pick 1000W sprawdzi się najlepiej. Jeśli Twój rower wyposażony jest w przerzutkę wewnętrzną (np. nexus) proponujemy zestaw centralny e-Pick 800W


 

Mam stary rower, a może powinienem kupić nowy?

Będąc na początku swojej przygody z rowerem elektrycznym a dokładniej mówiąc na etapie planowania warto zastanowić się którą drogą pójść. Kupić nowy rower dostosowany do moich aktualnych potrzeb czy może wykorzystać ten, który już mam? 

Jako, że produkty e-Pick są dostosowane do montażu na różnych modelach wielu producentów odpowiedź wydaje się być prosta - jeśli Twój rower jest sprawny warto dać mu drugie życie i przerobić go na elektryka! Jeśli po jakimś czasie zdecydujesz się na zakup nowego roweru to istnieje bardzo duża szansa, że będziesz mógł przenieść na niego elementy zestawu ze starego roweru. Inny rozmiar koła? Nic nie stoi na przeszkodzie abyś wymienił obręcz w naszym serwisie :)

Dla osób zdecydowanych na zakup nowego roweru pod wykonanie konwersji polecam kontakt z naszą infolinią - dowiesz się tam czy rower, który wybrałeś będzie kompatybilny z zestawem e-Pick! 

 

Nowe postanowienie - będę dojeżdżał rowerem do pracy!

Masz już rower lub przynajmniej zdecydowałeś, że chcesz dodać mu trochę* dodatkowej mocy? Tu sprawa staje się prosta. Wszystkie zestawy e-Pick ze względu na swoją konstrukcję nadają się do regularnego używania w mieście jak i poza nim. Wybór pozostawiamy Tobie.

 

Jestem długodystansowcem

Rekreacja na rowerze to ostatnio bardzo popularny temat ze względu na potrzebę zachowania dystansu społecznego. Chcąc podróżować rowerem na większe odległości powinieneś zwrócić uwagę na trzy kluczowe kwestie - trwałość i waga roweru oraz zasięg, jaki możesz przejechać na jednym ładowaniu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom takich klientów proponujemy systemy napędowe, które są niezawodne. Szczególną cechą wszystkich proponowanych zestawów jest ich niska waga ze względu na zastosowane przekładnie w silnikach. 

Ostatnim elementem systemu jest bateria. Dzięki zastosowaniu bardzo pojemnych ogniw w EM 17,5Ah możesz pokonać do 80km na rowerze bez potrzeby ładowania baterii. Jeśli jednak wiesz, że nie będziesz pokonywał takich odległości wystarczającą pojemność zapewni Ci EM13Ah!

 

Podsumowanie

Stosując się do powyższych wskazówek powinieneś bez trudu podjąć decyzję o wyborze optymalnego rozwiązania. Jeśli jednak jest coś co uniemożliwia Ci podjęcie decyzji, napisz lub zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Weekendy spędzamy na dwóch kółkach...

 

 


*800W w zestawie z silnikiem centralnym pozwala wyprzedzać mniej zdecydowanych kierowców samochodów 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl